Novinky

4.3.2006 - Green Day dávají šanci vyhrát své nástroje! Máte jedinečnou šanci vyhrát nástroje Green Day! Billie Joe dal do soutěže svou Les Paulku, Mike dal basu Fender a Tré bicí soupravu, kterou použil v klipu k písni American Idiot. Zúčastnit se však můžete, jen pokud jste členy oficiálního fanklubu Green Day - Idiot Club. Pro více informací o fanklubu se mrkněte na oficiální stránky kapely.

4.3.2006 - Další člen fanlistingu a prvních 1000 přístupů na web! Dneska jsem přidal dalšího člena fanlistingu a navíc, počítadlo na webu zaznamenalo prvních 1000 přístupů! Tady najdete takové poděkování, ve formě obrázku. Moc děkuju, a doufám, že sem budete chodit i nadále.

2.3.2006 - Web měsíce Byl jsem zařazen do soutěže o web měsíce na www.lavigne-avril.wz.cz. Pokud se vám tenhle web líbí tak pro mě prosím hlasujte. Díky moc! Ikonku s odkazem najdete dole na webu, tam jak je počet přístůpů atd. Ještě jednou díky!

1.3.2006 - Mechanical man Zdroj: Therockradio.com
Jak jistě víte, Billie Joe namluvil postavičku v animovaném filmu Live Freaky, Die Freaky. Natočil k němu také písničku, která nese název Mechanical Man. Soundtrack vyjde společně se speciální edicí DVD zhruba v lednu, ale písničku Mechanical Man si můžete stáhnout na spoustě fanouškovských stránek Green Day. Například TADY!
Ve filmu vystupují také další známé osobnosti - členové A.F.I., Rancid, Good Charlotte, ex-Blink-182 a mnoho dalších...
Billie hraje mladého muže, žijíciho v roce 3069.

22.2.2006 - Roc da Mic!
Green Day v sobotu vyhráli cenu TRL - Roc Da Mic. Gratuluju!


26.2.2006 - Billie Joe změnil imidž!!!!
Billie Joe změnil svou imidž. Po několika letech se opět vrátil k blond-peroxidové barvě (Obrázek 1), (Obrázek 2), (Obrázek 3). Myslim, že vypadá docela dobře... Hlavně je to hodně ulítlý - prostě Billie Joe Armstrong! =D Posuďte sami.24.2.2006 - Novej look!
Jako důkaz, že jsem se vrátil zpět k práci na stránkách jsem vytvořil novej vzhled webu! Doufám, že se bude líbit. Zatim...


22.2.2006 - Konečně!
Tak, konečně jsem se po dlouhé době dostal k mojim stránkám... Všem fanouškům se omlouvám, doufám, že se to už nestane a taky doufám v to, že jste se na můj web o Billiem úplně nevykašlali. Takže, přidal jsem další členy Fanlistingu a nadále už budu dodávat všechny novinky, které o Green Day a hlavně Billiem zjistím. Ty nehlavnější věci jsou: Green vyhráli 2 Brit Awards, 1 Grammy, a nevim kolik dalších všemožných cen. Ke všem jim gratuluju. Billie oslavil narozky! Happy birthday, Billie! Jo, a taky jsem konečně zkoukl DVD Bullet in a Bible! Prostě sqělý. Koncert prostě super atmosféra, rozhovory taky dobrý a hodně jsem se u tohoto DVD nasmál.. Nejde to popsat, ale některý momenty, to se musí prostě vidět! Všem doporučuju!

5.11.2005 - Přakvapení!!!
Je tady další vzhled webu!! Myslím, že docela v pohodě. Z prohlížečů je testovanej jenom v IE, ale myslím, že se rozjede i v jiných, kdyby ne, tak pisnite do GBOOKU. Rozlišení jsem testoval 800x600, 1024x768 i 1280x1024!!! Všude to v klídku jelo. Tak doufám, že se Vám tu bude líbit. Už zítra přidám Fanlisting a Past Layouts!!!

12.10.2005 - Aktualizace
Omlouvám se za spoždění, ale nastaly technické problémy... Ale už je to OK. Jak jste si asi všimli, starý design tu moc dlouho nepobyl... Změnil jsem ho hlavně kvůli optimalizaci, takže nyní už nemusí váš prohlížeč zobrazovat Flash a nebudete mít problém s otevíráním stránky do nového okna. Dále jsem přidal dva nové spřátelené weby (My Chemical Romance a Lauren Graham).

!!!TIP!!! - 12.10.2005 - Podívejte se na včerejší koncert Green Day - !!!TIP!!!
Zdroj: www.blink182.cz
Na záznam včerešího koncertu Green Day v Los Angeles se můžete podívat na aol.com.

12.10.2005 - Nový singl Green Day již tento pátek
Zdroj: www.blink182.cz
Nový klip k singlu Jesus of Suburbia od Green Day, již pátému z desky "American Idiot," bude mít premiéru ve Velké Británii, a to již tento pátek, tj. 14. října.

08.10.2005 - Green Day upravili tracklist nového DVD
Zdroj: www.blink182.cz
Green Day upravili dříve ohlášený tracklist nového DVD "Bullet in a Bible," které vyjde 14. listopadu. Nicméně i tento tracklist, který byl doplněn o pár písniček, je označován za předběžný, proto může doznat změn. Tracklist: 01. American Idiot, 02. Jesus Of Suburbia, 03. Holiday, 04. Are We The Waiting, 05. Jimmy, 06. Longview, 07. Hitchin' A Ride, 08. Brain Stew, 09. Jaded, 10. Knowledge, 11. Basket Case, 12. She, 13. King For A Day, 14. Shout, 15. Wake Me Up When September Ends, 16. Minority, 17. Maria, 18. Boulevard Of Broken Dreams, 19. We Are The Champions, 20. Good Riddance (Time Of Your Life). DVD "Bullet in a Bible" si odbude velkolepou premiéru - 1. listopadu bude uvedeno v kinech po USA.

07.10.2005 - Update
Ze sekce Fan Art nakonec sešlo, ale za to chystám Fanlisting, kde se můžete zaregistrovat (ZADARMO) mezi fanoušky Billie Joe Armstronga.

04.10.2005 - Vznik webu billie-joe.czweb.org
Vítejte na nové, dnes otevřené stránce o frontmanovi americké kapely Green Day. Stránka je určena pro opravdové fanoušky tohoto zpěváka a kytaristy. Postupem času sem budou neustále přibývat další a další informace, obrázky, atd... Nebojte se, že by na tomhle webu bylo jenom tak málo věcí, jako je v tom horním menu!!! To jsou názvy sekcí webu a v každé sekci najdete několik odkazů... A nepište mi prosím, o fotky s podpisem a autogramy Billieho... Tento web je pouze neoficiální. PS: Začínám pracovat na sekci Fan Art!!!